DFE201612E-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201612E-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.9A 48 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201612E-1R0M=P2 Murata
    DFE201612E-1R0M=P2 Murata
    DFE201612E-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201612E-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 2.9A 48 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR