DFE201610R-H-2R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201610R-H-2R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201610R-H-2R2M=P2 Murata
    DFE201610R-H-2R2M=P2 Murata
    DFE201610R-H-2R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201610R-H-2R2M=P2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.4A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V