DFE201610P-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201610P-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 3.1A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201610P-1R0M=P2 Murata
    DFE201610P-1R0M=P2 Murata
    DFE201610P-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201610P-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 3.1A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V