DFE201210U-2R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201210U-2R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 228 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201210U-2R2M=P2 Murata
    DFE201210U-2R2M=P2 Murata
    DFE201210U-2R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201210U-2R2M=P2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 228 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X