DFE18SAN1R0ME0L Murata
  • Part Number: DFE18SAN1R0ME0L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 1.6A 144 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE18SAN1R0ME0L Murata
    DFE18SAN1R0ME0L Murata
    DFE18SAN1R0ME0L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE18SAN1R0ME0L is described as FIXED IND 1UH 1.6A 144 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.