DFCH3942MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH3942MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 942MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about DFCH3942MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3942MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3942MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH3942MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 942MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V