DFCH3902MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH3902MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 902MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about DFCH3902MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3902MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3902MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH3902MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 902MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH