DFCH3881MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH3881MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 881MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • Available: 1,011
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DFCH3881MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3881MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3881MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH3881MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 881MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP