DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH3815MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 815MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3815MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH3815MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 815MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> RF Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  RF Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM