DFCH2915MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH2915MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 915MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about DFCH2915MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH2915MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH2915MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH2915MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 915MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> RF Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  RF Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK