DEJF3E2472ZB3B Murata
  • Part Number: DEJF3E2472ZB3B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,320
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH