DEHR33F221KC3B Murata
  • Part Number: DEHR33F221KC3B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 220PF 3.15KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,778
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X