DEHR33F102KA3B Murata
  • Part Number: DEHR33F102KA3B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 3.15KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 16,681
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK