DEBE33F472ZB3B Murata
  • Part Number: DEBE33F472ZB3B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4700PF 3.15KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,930
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM