DEBB33F102KN3A Murata
  • Part Number: DEBB33F102KN3A
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 3.15KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 7,017
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"