DEBB33D471KN2A Murata
  • Part Number: DEBB33D471KN2A
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 470PF 2KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,100
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM