DE6E3KJ332MN3A Murata
  • Part Number: DE6E3KJ332MN3A
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 3300PF 300VAC RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 951
  • Description
    CONNECTOR H 15 F