DE6B3KJ221KN3A Murata
  • Part Number: DE6B3KJ221KN3A
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 220PF 300VAC RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,513
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM