DE2B3SA101KN3AT02F Murata
  • Part Number: DE2B3SA101KN3AT02F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 100PF 250V RAD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"