DE2B3KY681KN2AM01F Murata
  • Part Number: DE2B3KY681KN2AM01F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 680PF 250VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE