DE2B3KY681KA3BU02F Murata
  • Part Number: DE2B3KY681KA3BU02F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE