DE2B3KY331KN3AU02F Murata
  • Part Number: DE2B3KY331KN3AU02F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE