DE2B3KY151KN3AM02F Murata
  • Part Number: DE2B3KY151KN3AM02F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM