DE2B3KY101KA2BM01F Murata
  • Part Number: DE2B3KY101KA2BM01F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 100PF 250VAC RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM