DE1B3KX471KN5A Murata
  • Part Number: DE1B3KX471KN5A
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 470PF 250V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 13,780
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM