DE11XRA470KN4AP01F Murata
  • Part Number: DE11XRA470KN4AP01F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 47PF 300V SL RAD
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM