DE11XKX680JN4AC05F Murata
  • Part Number: DE11XKX680JN4AC05F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 68PF 250V SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE