DE11XKX330JB4BC05F Murata
  • Part Number: DE11XKX330JB4BC05F
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 33PF 250V SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM