DD1274AS-H-6R8N=P3 Murata
  • Part Number: DD1274AS-H-6R8N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6.8UH 5.4A 21.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1274AS-H-6R8N=P3 Murata
    DD1274AS-H-6R8N=P3 Murata
    DD1274AS-H-6R8N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1274AS-H-6R8N=P3 is described as FIXED IND 6.8UH 5.4A 21.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.