DD1274AS-H-2R2N=P3 Murata
  • Part Number: DD1274AS-H-2R2N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 8A 9.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1274AS-H-2R2N=P3 Murata
    DD1274AS-H-2R2N=P3 Murata
    DD1274AS-H-2R2N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1274AS-H-2R2N=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 8A 9.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM