DD1274AS-H-100M=P3 Murata
  • Part Number: DD1274AS-H-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 4.4A 30.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1274AS-H-100M=P3 Murata
    DD1274AS-H-100M=P3 Murata
    DD1274AS-H-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1274AS-H-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 4.4A 30.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN