DD1217AS-H-8R2M=P3 Murata
  • Part Number: DD1217AS-H-8R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 8.2UH 4.5A 33.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1217AS-H-8R2M=P3 Murata
    DD1217AS-H-8R2M=P3 Murata
    DD1217AS-H-8R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1217AS-H-8R2M=P3 is described as FIXED IND 8.2UH 4.5A 33.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE