DD1217AS-H-4R7N=P3 Murata
  • Part Number: DD1217AS-H-4R7N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.3A 18 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1217AS-H-4R7N=P3 Murata
    DD1217AS-H-4R7N=P3 Murata
    DD1217AS-H-4R7N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1217AS-H-4R7N=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 6.3A 18 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.