DD1217AS-H-180M=P3 Murata
  • Part Number: DD1217AS-H-180M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 18UH 2.9A 76.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1217AS-H-180M=P3 Murata
    DD1217AS-H-180M=P3 Murata
    DD1217AS-H-180M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1217AS-H-180M=P3 is described as FIXED IND 18UH 2.9A 76.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.