DD1217AS-H-100M=P3 Murata
  • Part Number: DD1217AS-H-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 3.9A 39.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DD1217AS-H-100M=P3 Murata
    DD1217AS-H-100M=P3 Murata
    DD1217AS-H-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DD1217AS-H-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 3.9A 39.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY