1286AS-H-1R5M=P2 Murata
  • Part Number: 1286AS-H-1R5M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2A 114 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1286AS-H-1R5M=P2 Murata
    1286AS-H-1R5M=P2 Murata
    1286AS-H-1R5M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1286AS-H-1R5M=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 2A 114 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE