1286AS-H-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: 1286AS-H-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.5A 82 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 81
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1286AS-H-1R0M=P2 Murata
    1286AS-H-1R0M=P2 Murata
    1286AS-H-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1286AS-H-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 2.5A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH