1285AS-H-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: 1285AS-H-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.2A 96 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1285AS-H-1R0M=P2 Murata
    1285AS-H-1R0M=P2 Murata
    1285AS-H-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1285AS-H-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 2.2A 96 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.