1277AS-H-3R3M=P2 Murata
  • Part Number: 1277AS-H-3R3M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1277AS-H-3R3M=P2 Murata
    1277AS-H-3R3M=P2 Murata
    1277AS-H-3R3M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1277AS-H-3R3M=P2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.