1277AS-H-100M=P2 Murata
  • Part Number: 1277AS-H-100M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 900MA 420 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1277AS-H-100M=P2 Murata
    1277AS-H-100M=P2 Murata
    1277AS-H-100M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1277AS-H-100M=P2 is described as FIXED IND 10UH 900MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM