1276AS-H-4R7M=P2 Murata
  • Part Number: 1276AS-H-4R7M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.2A 264 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1276AS-H-4R7M=P2 Murata
    1276AS-H-4R7M=P2 Murata
    1276AS-H-4R7M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1276AS-H-4R7M=P2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.2A 264 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.