1276AS-H-1R5M=P2 Murata
  • Part Number: 1276AS-H-1R5M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 87 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1276AS-H-1R5M=P2 Murata
    1276AS-H-1R5M=P2 Murata
    1276AS-H-1R5M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1276AS-H-1R5M=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 2.1A 87 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.