1276AS-H-100M=P2 Murata
  • Part Number: 1276AS-H-100M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1276AS-H-100M=P2 Murata
    1276AS-H-100M=P2 Murata
    1276AS-H-100M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1276AS-H-100M=P2 is described as FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE