1274AS-H-4R7N=P3 Murata
  • Part Number: 1274AS-H-4R7N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.7A 13.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1274AS-H-4R7N=P3 Murata
    1274AS-H-4R7N=P3 Murata
    1274AS-H-4R7N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1274AS-H-4R7N=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 6.7A 13.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V