1274AS-H-330M=P3 Murata
  • Part Number: 1274AS-H-330M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 33UH 2.5A 93.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1274AS-H-330M=P3 Murata
    1274AS-H-330M=P3 Murata
    1274AS-H-330M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1274AS-H-330M=P3 is described as FIXED IND 33UH 2.5A 93.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE