1273AS-H-4R7N=P3 Murata
  • Part Number: 1273AS-H-4R7N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.9A 22.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1273AS-H-4R7N=P3 Murata
    1273AS-H-4R7N=P3 Murata
    1273AS-H-4R7N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1273AS-H-4R7N=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 4.9A 22.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.