1273AS-H-3R3N=P3 Murata
  • Part Number: 1273AS-H-3R3N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 19.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1273AS-H-3R3N=P3 Murata
    1273AS-H-3R3N=P3 Murata
    1273AS-H-3R3N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1273AS-H-3R3N=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 5.4A 19.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.