1269AS-H-6R8M=P2 Murata
  • Part Number: 1269AS-H-6R8M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 516 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1269AS-H-6R8M=P2 Murata
    1269AS-H-6R8M=P2 Murata
    1269AS-H-6R8M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1269AS-H-6R8M=P2 is described as FIXED IND 6.8UH 1.1A 516 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F