1269AS-H-4R7M=P2 Murata
  • Part Number: 1269AS-H-4R7M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.3A 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1269AS-H-4R7M=P2 Murata
    1269AS-H-4R7M=P2 Murata
    1269AS-H-4R7M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1269AS-H-4R7M=P2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.3A 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE