1269AS-H-1R5M=P2 Murata
  • Part Number: 1269AS-H-1R5M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 108 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1269AS-H-1R5M=P2 Murata
    1269AS-H-1R5M=P2 Murata
    1269AS-H-1R5M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1269AS-H-1R5M=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 2.1A 108 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM